Хелатин Сад 1.2л

  •   
  • Модель:  1666

77.04 грн
 Нашли дешевле
   


Доставка


Безкоштовна доставка по Рівному від 500грн.

Он-лайн 24/7


Швидко обробляємо замовлення!

Оплата

    - готівка при отриманні
    - післяплата на Новій Пошті
    - передплата на картку ПриватБанкуОпис

Хелатин Сад 1.2л.

Для листового підживлення!

Для успішного вирощування рослин, отримання якісного врожаю дуже важливу роль відіграє збалансоване мінеральне живлення. Нестача будь-якого з елементів призводить до порушення надходження інших, що викликає затримку ростових процесів і знижує врожайність. Роль мікроелементів у живленні рослин багатогранна. Мікроелементи підвищують стійкість рослии до багатьох захворювань, підсилюють процеси запилення, плодоутворення, засвоєння поживних речовин. Міікроелементи підвищують активність ферментних систем в рослинному організмі. За рахунок цього підвищується врожайність, вміст вітамінів, цукру в плодах і овочах, поліпшуються декоративні властивості рослин.

Застосування добрива ХЕЛАТИН Сад: допомагає усунути пожовтіння, почервоніння, пурпурність, побіління молодого листя та закручування його догори, запобігає затримці росту, відмиранню верхівки пагона, пробудження бічних бруньок, відмиранню точки росту і верхівок пагонів, попереджає опадання листя і зав'язі, потовщення пагонів, сповільнення зростання рослини, дрібність плодів, спотворенічть з товстою шкіркою.

Склад,г/л:

N P B Fe Zn Cu Mn MgO Co Mo
50 90 5 8 8 7 9 2 0,1 0,15

Мікроелементи в хелатній формі. рН -7.0

Норма витрат: 60 мл добрива на 10л води.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.
 
 
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

При виборі доставки - нашому транспорту, Вам потрібно оплатити повну вартість покупки на нашому рахунку в банку, це можна зробити через касу в любому банку або за допомогою банківської карти (вибравши можливість оплати «Оплата картой любого банку» при оформленні заявок на нашому сайті ).

qrcode
Ссылка на страницуqrcode