+38 (093) 390 20 20

Про нас

«Фруктовий сад» - це інтернет-магазин, діяльність якого спрямована на задоволення потреб покупців в якісних продуктах харчування. Саме тут кожен бажаючий завжди знайде свіжі фрукти, ягоди та овочі з фермерських господарств регіону та України. Асортимент нашої продукції включає сухофрукти, горіхи, морозиво, напівфабрикати, суміші, заморожені, в’ялені, сушені товари тощо виготовлені в Україні та імпортовані із-за кордону.

Крім того у нас можна замовити саджанці плодово-ягідних культур та насіння овочів, які в майбутньому принесуть дбайливому господарю багаті врожаї.

Чому потрібно вибрати саме нас? Все просто!!! У зв’язку із відсутністю необхідності утримувати великий штат працівників, орендувати торгові площі, ціни на нашу продукцію є конкурентними з позиції ціна/якість та приємно здивують кожного покупця.

Саджанці багатьох культур, які можна знайти в нашому магазині вирощені нами власноруч або отримані з відомих плодово-разсадних господарств регіону. Багаторічний досвід співпраці та налагоджені зв’язки дають можливість отримувати найбільш якісну продукцію у партнерів та реалізовувати її за вигідними цінами.

Для комфортної і безпечної доставки плодів, а також інших речей ми пропонуємо скористатися пакувальними матеріалами, які також можна придбати у нашому магазині.

Слід зазначити, що інтернет-магазин «Фруктовий сад» орієнтується не тільки на мешканців регіону. Ми залюбки відправимо нашу продукцію в будь-який куточок України.

Замовити сухофрукти, горіхи, фрукти, овочі, продукти з доставкою, саджанці та насіння можна скориставшись нашим сайтом frukt-sad.com.ua або зателефонувавши за номером:

 

+38 (093) 390 20 20, 

+38 (095) 390 20 20,

+38 (096) 390 20 20,

або написавши повідомлення на номер у VIBER: +38 (095) 390 20 20.

9:00-18:00

Час роботи

Рівне, вулиця Соборна, 262


Ми з нетерпінням чекаємо на Ваше замовлення. Звернувшись до нас лише один раз, Ви станете нашим постійним клієнтом. Адже місія інтернет-магазину «Фруктовий сад» задовольнити бажання кожного покупця.

Працювати з нами вигідно, зручно і практично.               

   

 

qrcode
Ссылка на страницуqrcode