+38 (093) 390 20 20

Інструкція по малині

  • 27 November 2020 21:19:21
  • Reviews: 0
  • Views: 583
  • 0


Малина Полка, Харітейдж - характерна полегшеним доглядом, дуже високою врожайністю, стійкістю до хвороб та подовженим періодом плодоношення липень - серпень - вересень - жовтень.


ПОСАДКА: садіть на сонячному, затишному місці рядами, на відстані 50 см кущ від куща, та два метра між рядами. Під кожен кущ викопайте яму 30-30-30 см,на дно внесіть 0.5 відра 3-х річного гною і втамбуйте поверх гною насипте прошарок, біля 5ти см., поживного грунту (змішайте перегній з чорноземом 1:1, добавте у цю суміш 0,5 л попелу) Розмістіть саджанець (розправте корінь і заглибте на 3-5см. ніж ріс раніше) і засипте тим же поживним грунтом. Якщо у Вас дуже жарке літо, садіть у напівтінь. Однак яму повністю незасипайте,залиште лунку, влийте біля 5ти літрів води. Після того як усмокчеться вода лунку замульчувати гноєм чи торфом або компостом (слідкуйте щоб мульча не торкалась пагонів). Мульчувати кущі обов’язково (краще гній) кожної осені-це забезпечить кущам підкормку, збереже вологу і захистить корінь від морозів, а найголовніше продовжить молодість кущів і багатий врожай на багато років.


Наступний крок при посадці-обрізка . Робимо її таким чином:на пагоні відміряти, від рівня землі, 10 см. і обрізати пагін. Після перших морозів пагін накрити обрізаною пластиковою пляшкою і засипати поверх неї гноєм чи землею товщиною в 10-20 сантиметрів,гній попередить вимерзання.


ДОГЛЯД ВЕСНА-ЛІТО: після танення снігу листя з банки зняти. Банку знімете на початку травня, коли на обрізаному пагоні розпустяться бруньки (знімайте у похмуру погоду, щоб неспалити молоді листочки). Регулярно кожні 2-3 дні до приживлення, підливайте, 2-3 літри на кущ, якщо кожної осені посадку будете мульчувати гноєм, тоді підкормлювати протягом сезону непотрібно. Ці сорта малини від шкідників та хвороб оброблювати непотрібно. Приблизно у червні з'являться молоді пагони, тоді потрібно вирізати (обов'язково) минулорічний пагін, той що перезимував, під час видалення він може бути уже з цвітом. Незважайте на це-видаляйте, тому що якщо його не видалити, молоді пагони що з'явилися, не виростуть і кущ загине. Після видалення минулорічного пагону, молоді підуть у ріст і вже у цьому ж році сформують врожай.


ДОГЛЯД ОСІНЬ: після перших морозів усі пагони на плантації, вирізати під корінь не лишаючи пиньків і замульчувати поверх гноєм,товщиною 5-10 см. Навесні через шар гною проб'ються полоді пагони,які будуть плодоносити у серпні- жовтні,а після перших морозів знову вирізати під корінь і замульчуються гноєм - щоосені.
 
Reviews may leave only registered users.
Please log in or sign up
 
Nobody has left any reviews.
 
 
qrcode
Ссылка на страницуqrcode