+38 (093) 390 20 20

Інструкція по агрусу

  • 27 November 2020 21:05:46
  • Reviews: 0
  • Views: 355
  • 0


Інструкція по догляду за сортами: Грушенька, Гросуляр, Чорномор.


Для висадки саджанця вибрати сонячне місце, в іншому випадку напівтінь. Яму необхідно викопати розміром 40х40х40см. При цьому дно ями встилається кінський або коров"ячий гній (необхідно взяти приблизно відро). Поверх гною засипається прошарок поживного грунту (для цього перемішати відро перегною та чорнозему, додавши літр попелу). Встановити саджанець, заглибивши його в землю на 5-10 см та засипати поживним грунтом, залишивши не засипаними  5 см ями. Вилити 2 відра води та після того як вода всмокчеться у грунт, замульчувати шаром органіки (торфокрихти, перегній, компост). 


При формуванні куща найкраще підійде варіант сформувати кущ на штамбі, що дозволить щого зробити компактним та в подальшому полегшить догляд за ним. Весною перед розпусканням бруньок необхідно на висоту 50см від рівня землі видалити наявні бруньки на пагонах. З бруньок, що розташовуються вище будуть утворюватися бокові пагони, а  за рахунок верхньої кущ буде витягуватись вгору. Бокові пагони, що залишаться сформують пагони першого порядку, в кінці травня їх необхідно буде обрізати за 5-6 листком. Через місяць півтора з бруньок, що лишилися сформуються пагони другого порядку. Перед збиранням врожаяю ягід необхідно буде обрізати пагони другого порядку за 3-6 листком. В подальшому щороку проводити 2 обрізки пагонів, як описувалось вище, а пагони що зявлятимуться  на штамбі та від кореняя необхідно періодично видаляти.


Мульчувати кущ необхідно щороку осінню. Для цього підійде: гній, перегній чи компост. 2-3 відра на кожен кущ підживить, збереже вологу, захистить коріння від промерзання, а головне стане запорукою для формування хорошого врожаю на наступний рік.


Для захисту перед цвітінням кущ необхідно обробити від шкідників та грибкових хвороб розчином (1 пакет Хорус+1 пакет Каліпсо на 10 літрів води). Після цвітіння та після обробити розчином (2 пакети Топаз+ 1 пакет Скор+1 пакет конфідор Максі на 10 л води). Розчином, що залишиться можна обробити кущі малини, смородини, полуниці. 


Для підживлення перед та після цвітіння підкормити кущ добривом. Розчин можна приготувати наступним чином: у 10 л води розчинити 1 стакан курячого посліду або 1 кг коровяку, або інше добриво за інструкцією.


При відсутності дощів кущ необхідно поливати 1 раз в неділю по 2 відра.

      

 
Reviews may leave only registered users.
Please log in or sign up
 
Nobody has left any reviews.
 
 
qrcode
Ссылка на страницуqrcode