QR
Каталог
27.03.2018

Інструкція по догляду за сортами: Грушенька, Гросуляр, Чорномор. Для висадки саджанця вибрати сонячне місце, в іншому випадку напівтінь. Яму необхідно викопати розміром 40х40х40см. При цьому дно ями встилається кінський або коров"ячий гній (необхідно взяти приблизно відро). Поверх гною засипається прошарок поживного грунту (для цього перемішати відро перегною та чорнозему, додавши літр попе ..

Детальніше
25.02.2018

Отже, останній місяць зими - лютий - позаду. Зустрічаємо весну!   Березень. Єдиний місяць року, з настанням якого не тільки природа пробуджується від сну і зимового холоду, але і наші серця ... Він пахне весною, пролісками та тюльпанами. Він приносить перші сонячні промені і красиве жіноче свято.   Багато людей з приходом березня розпочинається потихеньку звільнятися в ..

Детальніше
25.02.2018

Отже, перший місяць весни - березень - вже позаду і весна в самому розпалі!   Настав квітень - найвеселіше і смішний місяць року! Хто хоч раз попадався на виверти любителів першоквітневих жартів, обов'язково щиро порадіє його настання.   Крім цього, квітень вважається ще й самим сонячним місяцем, так як саме в цей період сонце збільшує свою активність, даруючи нам відч ..

Детальніше
25.02.2018

Одним з обов'язків кожного чоловіка в житті є посадити дерево. А чому б при цьому це дерево ще б радувало своєю красою та врожаєм. Стародавня китайська мудрість говорить: хочеш бути щасливим все життя - посади сад. Саме тому, для вирішення цих задач необхідно підійти обдумано.  Плодові дерева радують нас не тільки красивим цвітінням, а також гарними і смачними плодами.  Пе ..

Детальніше
08.01.2018

Середина зими. Позаду грудень, Новий рік з його застіллями, гуляннями, піснями і танцями. Наш організм вже трохи втомився, але розслаблятися не можна, адже попереду Різдво і Старий Новий рік! День уже пішов на збільшення, хоча ми поки цього особливо не помічаємо.   Уже з грудня ми почали відчувати брак світла і зниження життєвої енергії. У січні, як і протягом усієї зими, ми знаход ..

Детальніше
08.01.2018

Незважаючи на те, що лютий - останній місяць в зимової пори, потепління чекати не доводиться. Морози не припиняються, а сніг і не думає танути.   Визначення «лютий» як не можна краще підходить для опису погодніх умов цього місяця. Міцний мороз і шалені вихори вирують в цю нелегку для людей пору.   Але варто згадати і про позитивні моменти. По-перше, лютий - найкоротший ..

Детальніше
17.10.2017

ПОЛУНИЦЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО ПЛОДОНОШЕННЯ: КОРОЛЕВА ЄЛІЗАВЄТА- 2, МОРСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ, АЛЬБІОН. Ці сорти полуниці, за сприятливої плюсової температури та регулярного догляду, здатні плодоносити 10 місяців поспіль, незважаючи на довжину світлового дня, у закритих приміщеннях, і з травня до жовтня місяця включно, на присадибній ділянці. Також ці сорти полуниці характерні надзвичайно високою врожайністю ..

Детальніше
16.10.2017

  Висів:  якщо помідори плануєте висаджувати у відкритий грунт - висівайте в кінці березня, якщо у парник то в кінці лютого, якщо висівати раніше, витягується розсада. Перці та баклаж ани потрібно висівати раніше в середині-кінці лютого. Найкраще сіяти у пластикові 200 грамові стаканчики, без пікування. Для цього потрібні: пластикові стаканчики, добрий ..

Детальніше
02.04.2017

Посадка: вибрати сонячне місце, може бути напівтінь, щоб сонячні промені падали тільки зранку і у вечері. Викопати яму 40-40-40 см, на дно ями втрамбувати два відра 3-х річного гною. Поверх гною насипати прошарок товщиною до 5-ти см, поживного грунту (відро чорнозему змішати з відром перегною, сюди ж добавити літр попелу). Розмістити саджанець (заглибити на 5 см ніж ріс раніше) і засипати ..

Детальніше
02.04.2017

Малина Полка, Харітейдж - характерна полегшеним доглядом, дуже високою врожайністю, стійкістю до хвороб та подовженим періодом плодоношення липень - серпень - вересень - жовтень. ПОСАДКА: садіть на сонячному, затишному місці рядами, на відстані 50 см кущ від куща, та два метра між рядами. Під кожен кущ викопайте яму 30-30-30 см,на дно внесіть 0.5 відра 3-х річного гною і втамбуйте поверх гн ..

Детальніше
29.03.2017

Посадка. На сонячній, південно-західній стороні викопати яму 60-60-60см. Верхній грунт(чорнозем) скласти на одну сторону, нижній викинути. На низ ями втрамбувати гній товщиною 15см. Наступні 15см насипати поживний грунт (верхній грунт змішуємо з перегноєм або біогумусом у співвідношенні 1:1, одночасно у цю суміш добавити 1літр попелу, якщо є можливість добавляйте більше перегною ніж чорнозему, ..

Детальніше
29.03.2017

ПОСАДКА: на сонячному місці викопати яму 50-50-50, на дно всипати два відра 3-х річного гною і втрамбувати. Поверх гною насипати прошарок товщиною у 5 см поживного грунту (відро перегною змішати,з відром чорнозему,додати літр попелу). Розмістити кущ (заглибити на 15-20 см ніж ріс раніше і засипати тим же поживним грунтом. Однак яму повністю незасипайте, залиште лунку вглиб на 10 см, влийте два ..

Детальніше
29.03.2017

ПОСАДКА: посадку здійснюйте згідно сортових особливостей,щодо кожного сорту. Наприклад висадку персиків, абрикосів, черешень та інших теплолюбивих культур, здійснюйте на сонячній, затишній стороні-краще південна сторона перед будинком. Це у свою чергу надасть вам можливість бути щороку з врожаєм і захистити дерева від приморозків навесні та від вимерзання взимку. Посадку краще здійснюват ..

Детальніше
17.07.2016

В інтернет-магазині «Фруктовий сад» діє постійна акція – «Вигідне сусідство*»!    Тепер, здійснюючи замовлення разом зі своїми друзями і сусідами, Ви зможете істотно заощадити на доставці, адже вона може стати безкоштовною.   Умови акції: - Замовники, які бажають прийняти участь в акції, повинні мешкати або знаходитись в одному або сусідніх будинках. ..

Детальніше